náhradní ČLENSKÁ SCHŮZE 2023

Vzhledem k tomu, že se na řádné členské schůzi (zápis ze schůze) nesešel dostatek řádných členů, abychom mohli hlasovat, svoláváme náhradní členskou schůzi

Kdy: 7.3.2023 od 18 hodin

Kde: Online

Program schůze

  • Hlasování o nových stanovách klubu
  • Hlasování o členech výkonného výboru
  • Hlasování o členech kontrolní komise

Kandidáti do vedení klubu a jejich vize pro PSK:

Kandidáti do kontrolní komise

  • Michael Bouda
  • Soňa Šturmová
  • Adam Svoboda

Návrh nových stanov klubu

Pokusili jsme se aktualizovat naše stanovy a dát jim trochu víc pražský serfový lidskosti. Co se týče fungování klubu, tak jsou ale změny minimální. 

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky pro rok 2023 jsou 600 Kč pro dospělé a 150 Kč pro děti do 18 let. Jejich zaplacením se stáváte plnohodnotnými členy klubu. Zaplacení členského příspěvku vám umožní hlasovat na členských schůzích a naplno se tak zapojit do dění v klubu. Zaplacení členských příspěvků je zároveň podmínkou pro využívání slev a výhod, které klub svým členům nabízí. Pokud členské příspěvky nezaplatíte, zůstávate členy privilegovanými, kteří se mohou účastnit akcí, které jsou pouze pro členy klubu, ale nemůžete využívat dalších výhod. 

Číslo účtu pro úhradu členských příspěvků je 2101352805/2010, jako variabilní symbol napište svoje datum narození ve formátu RRRRMMDD a do zprávy pro příjemce nám napište, že se jedná o „Příspěvek na 2023” Účet je transparentní, takže se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje.