nová kolekce PSK merche

Léto se blíží a naše starý PSK trika už se skoro rozpadají, tak jsme si řekli, že potřebujeme nový a rovnou k nim přihodíme ještě něco dalšího, a to sice nový coachery a mikiny! Chceš taky trochu pražskýho serfovýho swagu?

Koukni se na nový kousky, vyplň do 15.5.2022 objednávkový formulář, pošli peníze podle instrukcí v něm a dej nám chvilku času, než to všechno zprocesujeme, přece jen nejsme e-shop. Každopádně nejpozději na začátku června bude tvůj šatník o něco plnější!

Triko

Kdo nemá doma aspoň jedno triko PSK, jako by nebyl. Ideální k nošení na pláž, do vody, na nákup, k babičce, do práce, na diskotéku, k soudu, na rande, prostě kam tě napadne. Tentokrát v nových barvách, co vypadají, jako by to triko před tebou už někdo nosil. Organická bavlna jako příjemnej bonus.

Product sheet s tabulkou velikostí

Mikča

Základní kousek každýho šatníku, unisex raglanová mikča z organický bavlny a recyklovanýho polyesteru. Klokanka a kapuca v ceně. Číslo na modela nemáme, ale myslíme si, že na sobě má velikost L. V boardó barvě vypadá libově hlavně na holkách, ale vizošku máme jenom tuhle.

Product sheet s tabulkou velikostí

Coacher

Praktickej módní kousek, kterej rozhodně nemůže chybět na tvým příštím evropským surftripu. Má zip. A knoflíky. A kapsy na zip. A bavlněnou podšívku. A velký logo tvýho oblíbenýho klubu na zádech. Ideální na ranní wave checks. Plnovous se dodává samostatně.

K tomuhle bohužel velikosti nemáme, ale je to podobný, jako u mikiny