Soutěž o nejlepší vnitrozemský serfový video roku 2021

vracíme zpět vaší důvěru

V roce 2018 jste nám svými hlasy pomohli vyhrát 250 000 Kč v soutěži UžVím od České spořitelny. Díky těmhle penězům vznikl film Kde poušť potkává oceán, se kterým jsme si nejenom užili spoustu srandy, ale zároveň nás hrozně naučil a otevřel nám další dveře. 

Zároveň se nám zdá, že u nás už skoro vůbec nevznikají krátký serfový videa a přijde nám to jako hrozná škoda. A tak jsme se rozhodli vzít 10 000 Kč, který nám zbyly z produkce našeho filmu a dát je někomu, kdo udělá nejlepší letošní vnitrozemský serfový video. 

Děkujeme a těšíme se na vaše příspěvky!

jak se účastnit soutěže?

1. natoč krutý serfový video

Je jedno, jestli ho natočiš v Praze nebo na Bali, téma je "Vnitrozemský serfaři" a jsme zvědaví, jak se s ním popasuješ! Aby to nebylo tak jednoduchý, musí být ve videu vidět naše logo aspoň 3 vteřiny a video musí obsahovat dva z následujících čtyř prvků :

  • čerel (českej barel)
  • čér (českej air)
  • čekaut (českej wipe-out)
  • haole shaka (havajský gesto prováděný někým, kdo není původní havajan)

Co přesně si pod těmahle pojmama představíš už necháme na tobě a jsme fakt zvědaví! Video by každopádně mělo být delší než 30 vteřin, ať se do něj všechno vejde, a kratší než 10 minut. Všechno ostatní je na tobě!

2. video nám pošli

Video nahraj nejpozději do půlnoci 30.9.2021 na WeTransfer nebo něco podobnýho a pošli nám ho na e-mailovou adresu prazskej.serf@gmail.com. A přidej k němu aspoň pět doprovodných fotek a krátkej doprovodnej text. Video nahrajeme na náš Facebook a YouTube kanál a zveřejníme ho na webový stránce soutěže, ať z tebe uděláme trochu hvězdu ;) 

3. vyhraj 10 000 Kč

Naše čtyřčlenná porota ve složení Véna Píša, Matyáš Menšík, Jakub Michna a Dan Peřina vybere vítěze, kterýmu předá výhru ve výši 10 000 Kč. Vítěze budou kluci vybírat na základě 4 kritérií:

  • celkový počet lajků na sociálních sitích u tvýho videa
  • kreativita při plnění zadání
  • technický provedení
  • celkový dojem z videa

Soutěžní videa

daleko od oceánu

Krátký film "Daleko od oceánu" vzniknul, když se dva serfaři Kar Kys a Adam Svoboda nudili v zimě na Šumavě a krásně dokazuje to, co Adam říká: "Není důležitý jak a kde jezdíš, ale kolik srandy u toho máš!"