náš tým

je to o lidech

Pražskej serfovej klub není o jednom nebo dvou lidech, ale o vás všech. Bez vás by to nejenom nešlo, ale hlavně ani nemělo smysl.

nejsme profíci

O serfingu toho sice už za ty léta víme dost, ale naprostou většinu z nás neživí. Pražskej serfovej klub je naše hobby a všechny aktivity děláme z lásky k serfingu ve svém volném čase.

zapoj se

Máš trochu volnýho času a nejde ti o peníze? Tak přesně tebe potřebujeme! Napiš, s čím nám můžeš pomoct, rádi tě přivítáme mezi sebe!

vedení klubu

Tři zakládající členové, co měli jednou v létě u grilu nápad blbej tak akorát, aby z něj vzniklo tohle všechno.

Matyáš Menšík
Předseda klubu

Napůl právník, napůl serfař, Matyáš, se snaží využívat své zkušenosti z obou světů a pomáhat tak ke sjednocení a růstu české serfové komunity. Jako bývalý aktivní sportovec a ISA Surf Level 1 instruktor je taky jedním z trenérů klubu.

Vítek Máchal
Místopředseda klubu

Produkční každým coulem, Vítek, je nepostradatelným článkem našeho klubu hlavně když jde o pořádání akcí jako jsou závody v pádlování, skejtový pumpovačky, mejdany a nově i reprezentační ples.

Martin Vévoda
Člen výkonného výboru

Ex-robinson Martin je naše okénko do světa celebrit a influencerů. Schopný moderátor a tvůrce multimediálního obsahu, ale hlavně autor našeho originálního názvu a loga.

trenéři

Tuhle partu můžete pravidelně vídat na našich serfových, plaveckých i surfskate trénincích. Nebojte se jich zeptat na cokoliv, co by vás zajímalo.

Jakub Michna
Trenér
Tvář českého serfingu, Kuba, propojuje všechny svoje pohybové znalosti se zkušenostmi z vln a snaží se je předat co největšímu počtu českých serfařů skrze naše tréninky i skrze svůj vlastní projekt SURFR.

Pavel Hanuš
Trenér surfskate
Jako distributor serfskejtů v ČR ví o tomhle prkně Pavel úplně všechno a za ty léta už nasbíral i spoustu zkušeností s učením jak základů, tak pokročilejších manévrů, skvěle simulujících jízdu na vlně. 

Kristýna Kovářová
Trenérka surfskate
Naše služebně nejmladší trenérka, Kristý, je jak  svazek dynamitu a tuhle svojí energii na tréninku přenese i na vás. Navíc vám poradí nejenom na surfskejtu, ale i na dalších prknech simulujících jízdu na serfu. 

Dominika Krucká
Trenérka
Všestranná sportovkyně a vystudovaná tělocvikářka, Domča, je naše trénérka serfových tréninků a plavání a jako bonus tě může naučit skákat přes švihadlo. Kromě toho je i nepostradatelnou částí organizačního týmu.

Dominika Levická
Trenérka plavání
Naše další Domča, trenérka plavání, vám předá zkušenosti, které nasbírala v průběhu své 14 let dlouhé závodní kariéry. Ve svých trénincích se zaměřuje hlavně na správnou techniku a držení těla.

Gabriela Černá
Trenérka plavání
Další bývalá závodní plavkyně v našem trenérském týmu, Gabča, se při svých trénincích drží hesla, že plavání nemusí být dřina, ale naopak zábava. Zlepšení vašeho pocitu a jistoty ve vodě je hlavním cílem jejích tréninků.

aktivní členové

Serfaři, sportovci, tvůrci, kreativci, markeťáci, ajťáci, grafici, studenti... Ale hlavně kamarádi, kteří nemají problém občas věnovat trochu svého cenného času a pomoct klubu s čím je zrovna potřeba.

Matyáš Lustig

Kačka Kulíšková

Diana Augustinová

Michaela Grancová

Lumír Hovančík

Véna Píša

Filip Suk

Anička Růtová

Eda Růt

Dan Peřina

Adam Svoboda

Alžběta Halušková

Jan Stejskal

Tomáš Stejskal

David Petr

Marek Fischer

Pavel Mikeska

Káťa Prokopová

Barbora Kašičková

Vojta Pohunek

Jana Petrmanová

Kačka Šandová

Martin Večerka
 

Marie Hejlová
 

Hai Yen

Majk Book

Terezie Dvořáčková

Viki Teglasi

členská základna

Víc než 450 dalších vnitrozemských serfařů, kteří se již stali členy klubu, ale i všichni ostatní, kdo se účastní našich aktivit a bez kterých by tohle všechno nemělo smysl. Spolu jsme #vnitrozemskyserfari!