Mapa serfových základen

Oslovili jsme všechny nám známé české serfové základny a vytvořili jsme pro vás přehlednou mapu, ve které byste měli najít stručný popis každé z nich*.  

U většiny základen najdete údaj o výhodách pro členy klubu. Tyto výhody jsou pouze pro členy klubu se zaplacenými příspěvky na rok 2019. O zaplacení příspěvků, vám bude vystaveno potvrzení.

Fialovou barvou označujeme zahraniční serfové základny, se kterými máme nějakou osobní zkušenost a můžeme je doporučit. Pokud byste měli pocit, že bychom měli nějakou základnu přidat, napište nám!

*Informace, které jsou v mapě uvedené, nám poskytli provozovatelé základen, takže za ně neručíme.

Serfový přiznání

Jsme nejvíc rádi, že vám skrze naše stránky můžeme nabídnout novej formulář pro Serfový přiznání, vaší denní dávku českýho serfovýho humoru, kterej tvoříte vy sami!

Nebo pošli fotku, meme, cokoliv tě napadne

Mám mindrák z toho, že mi Matyáš Menšík před rokem snědl paštiku z Francie... stále

Odjel jsem serfovat na místo, kde nejsou žádní čeští serfaři... je to tu skvělý. Pochopitelně vám neřeknu kde to je. Tak hezkej novej rok z Kanárů!

Když jsem dneska zjistila, že je Kuba Michna ve vztahu, bylo mi do breku.

Poslala jsem fotku z tréninku kamošce na Slovensko. Pojem "surfový" překládat do slovenštiny zřejmě nutný není. Brněnské surfové klub

Nový kolega v práci se mě zeptal, jestli jsem serfař. Chvíli jsem přemýšlel, jak mu popsat to své snažení, ale pak jsem odpovědel “ano jsem” a cítil jsem se fajn

Normálně jsem dostal wipeout a jak nemám na trenkach knoflík a jak se mi svlikly tak mi ty turbulence úplně masirovaly péro a bylo to hrozně příjemný. Dostal jsem od ní takovej lehkej blowjob.

Splnil se mi sen!Jsem ambasodorem surfovy znacky,akorat se jeste musim naucit surfovat...Ale trapny mi to neni.

Jak vypadají čeští "surfaři" když mluví o jejich surfingu

Kdyz se vidim na fotkach a videich na dlouhym prkne na pene a vypadam jak postizena, tak je mi z toho na nic...Pak si ale nadelam fotky na instac s kratkym prknem na plazi a je mi fajn.

Chtel/a bych mit pestrej zivot jako Majk Straka????????

Přiznejte se, kdo si to včera na Salty rozdával?! Probudili jste mě!

You work, I surf ... #dad #mom #thanks #hardwork #lovemyparents #easylivin #surferslife #like4yourwork

Dlouho jsme tu neměli žádnýho serfaře za mlada a právě nám do schránky přistála tahle fotka! Tak co, kdo tohohle klučíka poznáte?! 😀

Nasral jsem lokála Matěje Nováka ❤️

Kuba Michna pod vodou myslí na malý blonďatý chlapečky

Oprava a zakázková výroba serfových prken

Začátkem roku 2018 se dali dohromady dva čeští šejpři (Molis Surfboards a Surfová prkna Lípa) a založili společný projekt FRAME Surfboards. Cílem FRAME není pouze vyrábět v České republice kvalitní surfová prkna a wakesurfy a provádět jejich opravy, ale také přiblížit zdejším od oceánu odřízlým surfařům celý svět surfových prken.

Pro členy Pražskýho serfovýho klubu se zaplacenými příspěvky dává FRAME slevu ve výši 10% jak na opravy, tak i na nová prkna.

Obchod s použitými serfovými prkny

Nechceš hned kupovat nový prkno, protože třeba nevíš, jaký přesně bys potřeboval? Potřebuješ prkno půjčit na krátký trip a bojíš se, že na místě to bude složitý? Nebo se ti doma válí nějaký starý prkno, kterýho se nemůžeš zbavit? Zkus surfbazar.cz

Pro členy Pražskýho serfovýho klubu je tu zase drobná cenová výhoda, i když u jetých prken, je to se slevou trochu složitější.