náš tým

je to o lidech

Pražskej serfovej klub není o jednom nebo dvou lidech, ale o vás všech. Bez vás by to nejenom nešlo, ale hlavně ani nemělo smysl.

nejsme profíci

O serfingu toho sice už za ty léta víme dost, ale naprostou většinu z nás neživí. Pražskej serfovej klub je naše hobby a všechny aktivity děláme z lásky k serfingu ve svém volném čase.

zapoj se

Máš trochu volnýho času a nejde ti o peníze? Tak přesně tebe potřebujeme! Napiš, s čím nám můžeš pomoct, rádi tě přivítáme mezi sebe!

vedení klubu

Tři zakládající členové, co měli jednou v létě u grilu nápad blbej tak akorát, aby z něj vzniklo tohle všechno.

Matyáš Menšík
Předseda klubu

Napůl právník, napůl serfař, Matyáš, se snaží využívat své zkušenosti z obou světů a pomáhat tak ke sjednocení a růstu české serfové komunity. Jako bývalý aktivní sportovec a ISA Surf Level 1 instruktor je taky jedním z trenérů klubu.

Vítek Máchal
Místopředseda klubu

Produkční každým coulem, Vítek, je nepostradatelným článkem našeho klubu hlavně když jde o pořádání akcí jako jsou závody v pádlování, skejtový pumpovačky, mejdany a nově i reprezentační ples.

Terezie Dvořáčková
Generální sekretář

Nebo taky jenom generál nebo  školník, Terezie se ujala řízení našich porad a schůzí a srovnává nás trochu do latě. Klubovna by bez ní nebyla klubovna a my nevíme, co bysme si bez ní počali. Terezie je zároveň naše instruktorka river surfingu

trenéři

Tuhle partu můžete pravidelně vídat na našich serfových, pádlovacích, plaveckých i surfskate trénincích. Nebojte se jich zeptat na cokoliv, co by vás zajímalo.

Jakub Michna
Trenér
Tvář českého serfingu, Kuba, propojuje všechny svoje pohybové znalosti se zkušenostmi z vln a snaží se je předat co největšímu počtu českých serfařů skrze naše tréninky i skrze svůj vlastní projekt SURFR.

Pavel Hanuš
Trenér surfskate
Jako distributor serfskejtů v ČR ví o tomhle prkně Pavel úplně všechno a za ty léta už nasbíral i spoustu zkušeností s učením jak základů, tak pokročilejších manévrů, skvěle simulujících jízdu na vlně. Potkáte ho na našich akcích i jako fotografa.

Kristýna Kovářová
Trenérka surfskate
Naše nejmladší trenérka, Kristý, je jak  svazek dynamitu a tuhle svojí energii na tréninku přenese i na vás. Navíc vám poradí nejenom na surfskejtu, ale i na dalších prknech simulujících jízdu na serfu. 

Honza Smička
Trenér
Zakladatel jedné z prvních českých cestovek pro serfaře, vedoucí legendární stodoly v Šoustnu, bývalý ISA surf instruktor a Mistr ČR a SR v serfingu z roku 2013, Smíča, vede naše tréninky pádlování na serfu a stará se o náš duchovní rozvoj.

Viki Teglasi
Trenérka
Viki k nám jako jedna z prvních začala pravidelně chodit na serfový tréninky a postupem času se stala neodmyslitelnou částí našeho týmu, která nikdy neváhá, když je potřeba s něčím pomoct. Nově ji budete moct vídat i jako trenérku na našich serfových trénincích.

Honza Stejskal
Trenér
Student pražské FTVS, který posledních několik let strávil prací na surfových kempech v Portugalsku a teď ho můžete vídat jako instruktora v Surfaréně. Honza se připojil do našeho trenérského týmu a svoje zkušenosti vám bude předávat na našich serfových trénincích.

aktivní členové

Serfaři, sportovci, tvůrci, kreativci, markeťáci, ajťáci, grafici, studenti... Ale hlavně kamarádi, kteří nemají problém občas věnovat trochu svého cenného času a pomoct klubu s čím je zrovna potřeba.

Matyáš Lustig

Dominika Krucká

Michaela Grancová

Lumír Hovančík

Véna Píša

Kačka Kulíšková

Filip Suk

Anička Růtová

Eda Růt

Dan Peřina

Adam Svoboda

Alžběta Halušková

Tomáš Emr

Tomáš Stejskal

David Petr

Marek Fischer

Pavel Mikeska

Káťa Prokopová

Barbora Kašičková

Vojta Pohunek

Jana Petrmanová

Kačka Šandová

Martin Večerka
 

Marie Hejlová
 

Hai Yen

Majk Book

Diana Augustinová

Jakub Červenka

Rozálie Nováková

Žaneta Karpíšková

členská základna

Víc než 450 dalších vnitrozemských serfařů, kteří se již stali členy klubu, ale i všichni ostatní, kdo se účastní našich aktivit a bez kterých by tohle všechno nemělo smysl. Spolu jsme #vnitrozemskyserfari!