Mapa serfových základen

Oslovili jsme všechny nám známé české serfové základny a vytvořili jsme pro vás přehlednou mapu, ve které byste měli najít stručný popis každé z nich*.  

U většiny základen najdete údaj o výhodách pro členy klubu. Tyto výhody jsou pouze pro členy klubu se zaplacenými příspěvky na rok 2019. O zaplacení příspěvků, vám bude vystaveno potvrzení.

Fialovou barvou označujeme zahraniční serfové základny, se kterými máme nějakou osobní zkušenost a můžeme je doporučit. Pokud byste měli pocit, že bychom měli nějakou základnu přidat, napište nám!

*Informace, které jsou v mapě uvedené, nám poskytli provozovatelé základen, takže za ně neručíme.

Serfový přiznání

Jsme nejvíc rádi, že vám skrze naše stránky můžeme nabídnout novej formulář pro Serfový přiznání, vaší denní dávku českýho serfovýho humoru, kterej tvoříte vy sami!

Nebo pošli fotku, meme, cokoliv tě napadne

Oprava a zakázková výroba serfových prken

Začátkem roku 2018 se dali dohromady dva čeští šejpři (Molis Surfboards a Surfová prkna Lípa) a založili společný projekt FRAME Surfboards. Cílem FRAME není pouze vyrábět v České republice kvalitní surfová prkna a wakesurfy a provádět jejich opravy, ale také přiblížit zdejším od oceánu odřízlým surfařům celý svět surfových prken.

Pro členy Pražskýho serfovýho klubu se zaplacenými příspěvky dává FRAME slevu ve výši 10% jak na opravy, tak i na nová prkna.