Staň se členem našeho klubu!

Pošli přihlášku a staň se součástí naší party! Vůbec nezáleží, jestli jsi už ostřílený serfař nebo serfařka, nebo jestli se na svůj první serfový zážitek teprve chystáš, naše aktivity jsou úplně pro všechny. Jak moc se zapojíš do činností klubu je jenom na tobě. 

Členské příspěvky jsou dobrovolné, ale po jejich úhradě můžeš naplno využít výhody, které se s členstvím pojí, jako například levnější tréninky, akce jenom pro členy a výhody u našich partnerů.

PŘIHLÁŠKA

Odesláním této přihlášky projevuješ zájem stát se členem spolku Pražskej serfovej klub, z.s. a prohlašuješ, že souhlasíš s přijetím jeho stanov.

Adresa trvalého bydliště

* Povinný údaj

* * Rodné číslo potřebujeme, abychom tě mohli evidovat v Rejstříku sportu Národní sportovní agentury a budeme moc rádi, když ho v přihlášce uvedeš. Pokud v této evidenci ale být nechceš, vyplň nám místo něj jen datum narození a členem/členkou našeho klubu se můžeš stát i tak.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky pro rok 2024 jsou 600 Kč pro dospělé a 150 Kč pro děti do 18 let. Jejich zaplacením se stáváte plnohodnotnými členy klubu. Zaplacení členského příspěvku vám umožní hlasovat na členských schůzích a naplno se tak zapojit do dění v klubu. Zaplacení členských příspěvků je zároveň podmínkou pro využívání slev a výhod, které klub svým členům nabízí. Pokud členské příspěvky nezaplatíte, zůstávate členy privilegovanými, kteří se mohou účastnit akcí, které jsou pouze pro členy klubu, ale nemůžete využívat dalších výhod. 

Číslo účtu pro úhradu členských příspěvků je 2101352805/2010, jako variabilní symbol napište svoje datum narození ve formátu RRRRMMDD a do zprávy pro příjemce nám napište, že se jedná o „Příspěvek na 2024” Účet je transparentní, takže se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje.

výhody členství

Pokud se rozhodnete zaplatit členské příspěvky znamená to pro vás náledující:

  • budete plnohodnotnými členy našeho klubu a budete se moci naplno podílet na rozhodování o dalším směřování klubu na členských schůzích
  • budete moct navštěvovat naše tréninky za nižší ceny pro členy klubu
  • podpoříte chod našeho klubu a umožníte nám dělat věci tak, jak je děláme teď

Klubovej MERCH

Chceš hrdě reprezentovat Pražskej serfovej klub? Merch pro členy je ke koupi v Klubovně na Štvanici. Ještě pořád tam máme nějaký zbytky! ;)