Staň se členem našeho klubu!

Pošli přihlášku a staň se součástí naší party! Vůbec nezáleží, jestli jsi už ostřílený serfař nebo serfařka, nebo jestli se na svůj první serfový zážitek teprve chystáš, naše aktivity jsou úplně pro všechny. Jak moc se zapojíš do činností klubu je jenom na tobě. 

Členské příspěvky jsou dobrovolné, ale po jejich úhradě můžeš naplno využít výhody, které se s členstvím pojí, jako například slevy na námi pořádané akce a slevy na surfcampech a serfových základnách všude po světě

PŘIHLÁŠKA

Odesláním této přihlášky projevuješ zájem stát se členem spolku Pražskej serfovej klub, z.s. a prohlašuješ, že souhlásíš s přijetím jeho stanov.

Adresa trvalého bydliště

* Rodné číslo potřebujeme, abychom tě mohli evidovat v Rejstříku sportu Národní sportovní agentury a budeme moc rádi, když ho v přihlášce uvedeš. Pokud v této evidenci ale být nechceš, vyplň nám místo něj jen datum narození a členem/členkou našeho klubu se můžeš stát i tak.

FORMULÁŘ PRO DOPLNĚNÍ RODNÉHO ČÍSLA pro stávající členy

Pokud jste se stali členy klubu před 25.9.2021, prosíme vás o doplnění vašeho rodného čísla prostřednictvím tohoto formuláře. Rodná čísla od vás potřebujeme, abychom splnili všechny zákonné požadavky uložené sportovním klubům a mohli vás evidovat jako sportovce v Rejstříku sportu vedeném Národní sportovní agenturou, díky čemuž budeme naši činnost moci posunout zase o krůček dál. Pokud se rozhodnete nám své rodné číslo neposkytnout, v rejstříku vás evidovat nebudeme, ale členy našeho klubu zůstáváte dál.


ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky pro rok 2023 jsou 600 Kč pro dospělé a 150 Kč pro děti do 18 let. Jejich zaplacením se stáváte plnohodnotnými členy klubu. Zaplacení členského příspěvku vám umožní hlasovat na členských schůzích a naplno se tak zapojit do dění v klubu. Zaplacení členských příspěvků je zároveň podmínkou pro využívání slev a výhod, které klub svým členům nabízí. Pokud členské příspěvky nezaplatíte, zůstávate členy privilegovanými, kteří se mohou účastnit akcí, které jsou pouze pro členy klubu, ale nemůžete využívat dalších výhod. 

Číslo účtu pro úhradu členských příspěvků je 2101352805/2010, jako variabilní symbol napište svoje datum narození ve formátu RRRRMMDD a do zprávy pro příjemce nám napište, že se jedná o „Příspěvek na 2023” Účet je transparentní, takže se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje.

výhody členství

Pokud se rozhodnete zaplatit členské příspěvky znamená to pro vás náledující:

  • budete plnohodnotnými členy našeho klubu a budete se moci naplno podílet na rozhodování o dalším směřování klubu na členských schůzích
  • budete moct navštěvovat naše tréninky za nižší ceny pro členy klubu
  • budete moct využívat slev, které poskytují našim členům naše partnerské serfové základny všude po světě (viz mapa)
  • podpoříte chod našeho klubu a umožníte nám dělat věci tak, jak je děláme teď