Staň se členem našeho klubu!

Pošli přihlášku a staň se součástí naší party! Vůbec nezáleží, jestli jsi už ostřílený serfař nebo serfařka, nebo jestli se na svůj první serfový zážitek teprve chystáš, naše aktivity jsou úplně pro všechny. Jak moc se zapojíš do činností klubu je jenom na tobě. 

Členské příspěvky jsou dobrovolné, ale po jejich úhradě můžeš naplno využít výhody, které se s členstvím pojí, jako například slevy na námi pořádané akce a slevy na surfcampech a serfových základnách všude po světě

PŘIHLÁŠKA

Odesláním této přihlášky projevuješ zájem stát se členem spolku Pražskej serfovej klub, z.s. a prohlašuješ, že souhlásíš s přijetím jeho stanov.

Adresa trvalého bydliště


ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky pro rok 2020 jsou 400 Kč a jsou dobrovolné. Zaplacení členského příspěvku vám umožní hlasovat na členských schůzích a naplno se tak zapojit do dění v klubu. Zaplacení členských příspěvků je zároveň podmínkou pro využívání slev a výhod, které klub svým členům nabízí.

Číslo účtu pro úhradu členských příspěvků je 2101352805/2010, jako variabilní symbol napište svoje datum narození ve formátu RRRRMMDD a do zprávy pro příjemce nám napište, že se jedná o „Příspěvek na 2020” Účet je transparentní, takže se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje.