Vítej v Pražským serfovým klubu!

o co tu jde

Pražskej serfovej klub vznikl v říjnu roku 2017 a jeho hlavním cílem je vytvořit prostředí, které českému surfaři usnadní přečkat dobu, kdy nebrázdí vlny oceánu. Chceme, aby se členové navzájem nejen poznávali, ale vyměňovali si své znalosti a zkušenosti a mohli tak využít dobu odloučení od oceánu k přípravě na další cesty za vlnami. Za tím účelem pořádáme pravidelné tréninky, závody a společenské akce.

Staň se členem

Vyplň přihlášku a staň se členem našeho klubu. Všechny aktivity i placení příspěvků je dobrovolné, ale jako člena tě budeme pravidelně informovat o našich akcích a budeš taky moci využít některou z výhod, které členům nabízíme my a naši partneři.

přijď za náma

Ať už jsi nebo nejsi člen našeho klubu, koukni se na kalendář našich aktivit a stav se za náma v naší klubovně na Štvanici nebo kdekoliv jinde, kde zrovna budeme pořádat nějaký trénink, závod, nebo jinou společenskou akci. Rádi tě uvidíme!

VLNA

VLNA

Základní infromace o vlně na Štvanici

KLUBOVNA

KLUBOVNA

Přečti si víc o naší klubovně.

SLEDUJ NÁS NA SOCIÁLNÍCH SITÍCH

Všechny aktuální informace týkající se dění v klubu jsou pravidelně zvěřejňovány na naší Facebookové stránce, skupině a Instagramu

Označuj svoje serfový fotky a videa heštegem #vnitrozemskyserfari a pomož nám tak rozšiřovat naší komunitu.

Partneři