Vítej v Pražským serfovým klubu!

Pražskej serfovej klub, z.s. vznikl v říjnu roku 2017 a jeho hlavním cílem je vytvořit prostředí, které českému serfaři usnadní přečkat dobu, kdy zrovna nebrázdí vlny oceánu. Chceme, aby se členové navzájem nejen poznávali, ale vyměňovali si své znalosti a zkušenosti a mohli tak využít dobu odloučení od oceánu k přípravě na další cesty za vlnami. K tomu pořádáme pravidelné tréninky suché přípravy, plavecké tréninky, závody, přednášky a mejdany.

Staň se členem

Vyplň přihlášku a staň se členem našeho klubu. Všechny aktivity i placení příspěvků je dobrovolné, ale jako člena tě budeme pravidelně informovat o našich akcích a budeš taky moci využít některou z výhod, které členům nabízíme my a naši partneři.

Odebírej ňůsletr

A jestli se nechceš hned stát členem, tak se přihláš alespoň k odběru našeho ňůsletru, ať ti neunikne žádná naše akce.

Přijď za náma do zadku

Na záčátku letošního léta jsme otevřeli svou novou vzdušnou klubovnu Zadek na Radlický, ve které pro vás budeme minimálně do konce léta pořádat tréninky, přednášky a další akce. Do klubovny se ale můžete jít i jen tak podívat a dát si s náma třeba vychlazenou Coronu nebo limonádu. Najdete nás vedle Radlické - kulturní sportovny. 

Doraž na trénink

čti náš blog

Serfový kino - Matyáš Menšík

Serfový kino - Matyáš Menšík

S Jakubem na vlnách Ep. 02 - Véna Píša

S Jakubem na vlnách Ep. 02 - Véna Píša

Náš člen Véna Píša byl druhým hostem nového podcastu S Jakubem na vlnách

Pražskej serfovej ňůsletr

Pražskej serfovej ňůsletr

Po delší době se vám opět hlásíme s naším nepravidelným ňůsletrem

SLEDUJ NÁS NA SOCIÁLNÍCH SITÍCH

Všechny aktuální informace týkající se dění v klubu jsou pravidelně zvěřejňovány na naší Facebookové stránce, skupině a Instagramu

Označuj svoje serfový fotky a videa heštegem #vnitrozemskyserfari a pomož nám tak rozšiřovat naší komunitu.

Partneři